سلام 

تا به حال شده که از ملیت خودتان از ایرانی بودن خود افتخار کنید ؟

تا به حال شده  که از غیرت یک به یک هم وطنانت به خودت بنازی ؟

تا به حال شده که به خاطر هموطنانت سرو سینه ات را بالا بگیری  به فخر فروشی کنی که ایرانی هستی ؟

همه ما به حتم چنین احساسات پاکی را تجربه کردیم و از اینکه ایرانی هستیم ، غیور هستیم ، عزتمند هستیم ، مسلمان هستیم و شیعه مرتضی علی علیه السلام از خداوند تشکر کنیم  که مارا لیاقت عنایت فرمود که لقب آزادگی و ظلم ستیزی بر ما ارزانی داشت .

من افتخار می کنم که مردم کشورم ، ایرانی های خون گرم و غیور و مسلمان و ولایت مدار بهترین یاران امام زمان علیه السلام هستند و دشمن شیطان رجیم .

چقدر خوب است که ایرانی هستم ، که ایرانی هستید ، که ایرانی هستیم و خواهیم بود .

ایرانی بودن به یک شاخص تبدیل شده ، یعنی خیلی ها هستند که زاده خاک ایران نیستند و  نه  پدری پارس دارند و نه مادری پارس اما ایرانی هستند ، خواسته اند که ایرانی باشند با عشق به اسلام و ائمه ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم ایرانی شده اند .

همانگونه که در خارج از سرحدات ایران سربلند ما ایرانی های زیادی وجود دارند متاسفانه در ایران هم داریم کسانی ایرانی هستند اما ایرانی نیستند .

اینان درک نمی کنند که چرا باید سختی کشید ، هزینه داد که عزتمند و آزاده باشند 

اینان طالب سعادت دنیوی هستند و نه اخروی و به قول خودشان نقد را نباید به نسیه فروخت .

اینان کرنش می کنند و تعظیم می کنند و از حقشان می گذرند تا آسایش داشته باشند آرامش داشته باشند و مهم نیست بهای این آسایش و آرامش غیرت باشد ، شرف باشد .

این  ظاهرا ایرانی ها خیلی قلیل و اندک هستند به  گستره دریا دلان آریایی  .

اینان نه سیاوش را قبول دارند و نه آرش را ، اینان با ظلم ستیزی کاوه بی گانه هستند ، اینان باکری را هم نمی فهمند  که اجازه نداد پیکر برادرش را از بیابان برگیرند .

اینا خرازی هم نمی شناسند که با یک دست دست از جهاد نمی کشد  .

اینان منطق همت و باقری و کاوه و کاظمی و سیاد و فکوری و جهان آرا را برنمی تابند و آن را بی منطقی و جنون می دانند .

اینان عاشقی را با عقلانیت می سنجند و رای به ابطال عشق می دهند .

اینان مدت هاست که با خاک وطنشان با هم وطنشان بی گانه هستند .

این روزهای روزهای مرگ عزت ایرانی بود اما مردم ایران ، مگر می گذارند که عزتشان به یغما برود نه محال است نشدنی است .

همه ما می دانیم که مردم  فوتبال زده شدند و امیدی به فوتبال داخلی ندارند و به زحمت به ورزشگاه می روند تا بازی تیم خود را ببینند اما همین مردم وقتی پای عزت و شرف ایران وسط است 100 هزار نفر قرمز و آبی به ورزشگاه می روند برای یک مشت به ظاهر انسان خط و نشان می کشند و فریاد می کنند که حساب ما از دولت ما جدا است .

شرف و عزت و غیرت که در میدان باشد ،ایرانی که سالها  در حسرت دیدن خانه خداست فیش حج خود را به آتش می کشد چرا که دولت از باز پس گیری آن شانه خالی می کند .

شرف عزت که وسط باشد علامه مجتهد با مردم کف خیابان هم زبان می شوند و از قم به تهران می آیند تا از امام خویش کسب تکلیف کنند .

هنگامی که چادری و مانتویی محجبه و بد حجاب جلوی سفارت داعش به هم می پیوندن و متحد و یک صدا دندان کینشان را به دشمن نشان می دهند و از دولت می خواهند که شر او را از میهن عزیزشان کم کنند اما کو گوش شنوا ، کو غیرتی که اجابت کند فریاد غیوران را ....

وقتی چند جوان بی ادعا با کمترین هزینه ممکن و با سلاح غیرت و تعصب و شرف و عزت ایرانی در خاک آمریکا پوزه دشمن خصم را با تکیه بر دعای ملت به خاک می مالند و رییس دولت از خوف آمریکا حتی یک پیام تبریک نمی گوید یک خسته نباشید ساده نمی گوید چه حرفی می توان با او داشت ، او لایق مردن هم نیست .

کرور کرور فیش های برگشتی حج عمره و تجمع حاجی نشده ها جلوی سازمان حج زیارت باعث می شود که دولت مجبور شود عمره را لغو کند .

واضح است که این تصمیم دولت نبوده چرا که آنها  عزت از دست رفته 2 نوجوان ایرانی ، عزت از دست رفته هفتاد ملیون ایرانی را کذب دانست و در خبرگذاری مهر خبر این تجاوز را تکذیب کرد .

آنها نمی دانستند فیلمی موجود است ، آنها نمی دانستند سندی در کار است و به والله قسم اگر این سند موجود نبود این خبر همچنان تکذیب می شد .

روی سخنمان با رییس دولت است .... چرا شما ایرانی نیستید ، ای کاش در همان لژ ماسون ها در اسکاتلند می ماندی و هرگز به ایران باز نمی گشتی و این همه خون به دل مردم و رهبری و امام زمان      (عج ) نمی کردی .

ای کاش در همان دانشگاه بی نام نشانی که هیچ کس الا شما از وجود آن با خبر نیست می ماندی و به  نشر عقاید سکولار خود که شبهات ماسونی در آن کم نیست و در اسکاتلند طالب فراوانی دارد به تدریس می پرداختی .

ای کاش به همان کفش داری ملکه  بریتانیا در کاخ باکینگ هام ادامه می دادی و هر روز شه بانو ابلیس را ملاقات می کردید .

ای کاش هرگز زاده نمی شدی ای مایه سرشکستگی  ایرانیان .