سلام علیکم ؛

بنا بر سفارس استاد و مرادم تصمیم گرفتم مطلب هاشمی یک قدیس را مجددا باز نویسی کنم و  مطلبی  مستدل و به  دور از هیجانات پس مرگ هاشمی به رشته تحریر  درآورم .

فرزندان هاشمی به دنبال  آن بودند که از مرگ ناگهانی پدرشان بیشترین استفاده را ببرند و ضربه مهلکی بر بدنه نظام وارد کنند .

مرگ هاشمی آنچنان غافلگیرانه بود که هیچ کس انتظار آن را نداشت و به همین دلیل زمانی نداشتند که بتوانند اتش فتنه ای دیگری را برپا کنند .

برای به دست آوردن زمان فرزندان هاشمی آعلام کردند که میخواهند جسد هاشمی را در مشهد و در آستان مقدس امام رضا علیه السلام به خاک بسپارند . انتقال پیکر هاشمی به مشهد دست کم چند روزی به زمان نیاز داشت و این یعنی به دست آوردن زمان برای ضربه زدن به نظام .

نماینده ولی امر مسلمین و ریاست تولیت آستان مقدس امام رضا علیه السلام به همراه شورای تامین استان خراسان رضوی با انتقال جسد هاشمی به مشهد مقدس مخالفت کردند .

فرزندان هاشمی آعلام کردند که میخواهند جسد پدرشان را در شهر قم و در جوار حرم حضرت معصومه سلام الله علیه دفن کنند اما اینبار هم تیرشان به سنگ خورد .

اپوزیسیون و فرزندان هاشمی با همکاری یکدیگر  پروژه دیگری را کلید زدند مظلوم نمایی و مصادره 

هاشمی توسط ضد،انقلاب خارج نشین و مانور تبلیغاتی عظیمی در جهت سیاه نمایی نظام جمهوری اسلامی در سطح بین‌المللی .

فرزندان هاشمی و اپوزیسیون خارج نشین فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کردند .

 البته روزنامه‌های زنجیره ای مخالف نیز دست روی دست نگذاشتند و هرچه در چنته داشتند را رو کردند تا جامعه و مردم را به سوی فضای دو قطبی شدن سوق دهد ، حضور خبرنگاران خارجی که پوشش خبری مراسم خاکسپاری هاشمی به ایران آمده بودند برای اپوزیسیون غنیمت بود چراکه میتوانستند به واسطه حضور آنها یک کلاغ چهل کلاغ کنند و  کوچکترین برخوردی را چون یک بلوای بزرگ مخابره کنند .

روز موعود فرا رسید ، امام خامنه‌ای بر پیکر هاشمی به نماز ایستاد و چه نمازی خواندن و چه فریادی چه خروشی چه اعتراضی چه شکوهی چه اقتداری  چه  عدالتی چه قضاوتی ....آری همه و  همه  در نمازی  که  امام خامنه ای ولی امر مسلمین ادا کردند موج میزد ...

اولین سد را امام خامنه ای بر راه کینه توزان و معاندان بستند ، امام خامنه‌ای از خداوند برای هاشمی طلب بخشش کردند و چندین مرتبه آن را تکرار کردند .

امام خامنه‌ای با ذکاوت و درایت کم نظیر خود به همگان گوشزد کردند که هاشمی  قدیس نیست و  در میان خواص نظام از همه گناهکار تر است  ،

با پایان نماز بانگ این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده مو به تن همه بدخواهان سیخ کرد و تنشان را لرزاند ، مردم به میدان آمده بودند تا از رهبر انقلاب حمایت کنند ، مردم آمده بودند تا سدی محکم شوند و راه را بر معاندان بربندند .

هربار صدایی به فتنه بلند شد مردم با نوای الله اکبر  آن را بی اثر می‌کردند . 

این مردم از هاشمی ایادی حلقه به گوشش کم زخم نخوردن ، کم خون به دل نشده بودند اما چون رهبر فرزانه خود به میدان آمدند و بزرگوارانه هاشمی را بدرقه دیار باقی کردند و نگذاشتند فرزندان ناخلف هاشمی جسد پدرشان را دست مایه رضایت دشمنان ایران و ایرانی کنند .