سلام علیکم ؛

روحانی از مدت ها قبل ثابت کرده جان هم هموطنانش کمترین اهمیتی برایش ندارد .

تجاوز به 2 نوجوان ایرانی در عربستان و تحقیر مردم ایران برای او کمترین اهمیتی ندارد و وزارت خارجه هم  به  تبعیت از روحانی هیچ اقدام موثری  انجام نداد  ،  تجاوز به 2 نوجوان ایرانی یعنی بی حرمت کردن همه مردم ایران .

عدم شکایت دولت ایران در محافل بین المللی و فراموشی زود هنگام دولت روحانی باعث شد که آل سعود جسور تر بشه .....

فاجعه منا هم که باعث شهادت جمع کثیری از حجاج ایرانی شد ، در این حادثه قریب بنه 500 نفر از مردم ایران به بدترین شکل ممکن در حالی که تشنگی رمقی برای آنها باقی نگذاشته بود در اوج مظلومیت جان دادند .

این بار هم جناب روحانی کمترین اهمیتی به کشتار ایرانیان به دستور آل سعود  نداد و به راحتی کنارش گذشتند . روحانی با عدم بازگشت به ایران و پیگیری کشتار شهدای منا پستی و پلشتی را به اوج رساند و  پیش چشم مردم رسوا شد . 

روحانی در پیگیری کشتار منا آنچنان منفعل عمل کرد که رهبر انقلاب مجبور شدند خود وارد میدان بشوند این ماجرا را مدیریت کنند . 

روحانی در مورد برخورد قطار هم قدم از قدم برنداشت و با انتشار یک پیام تسلیت و دادن وعده های دروغین یک بار دیگر ثابت کرد که هیچ چیز برای  او  مهمتر از منافع حزبی نیست حتی جان هموطنانش ....

حال چه شده که جناب روحانی در کمترین زمان پیام تاسف میدهد و دستور پیگیری حادثه ریزش پلاسکو را منتشر میکند .

غیر از این است که روحانی به دنبال سواستفاده از این حادثه جانکاه را دارد ،.غیر از این است که اینبار هم به دنبال منافع حزبی خود است و جان مردم برای او کمترین اهمیتی و ارزشی ندارد .

چرا روحانی از گسیل امکانات دولتی به صحنه حادثه جلوگیری کرد و قرارگاه خاتم وظیفه دولت را به دوش گرفت و هرآنچه مورد نیاز بود چه سخت افزاری و چه نرم افزاری دریغ نکرد .

شک نکنید اگر امام خامنه ای دستور نمی دادند که پیدا کردن مقصر در   حال حاضر الویت اول نیست ، عوامل روحانی صحنه حادثه را ترک نمی کردند و به سنگ اندازی های خود در مسیر کمک به مامورین مدفون شده آتش نشانی ادامه می دادند .

به راستی تفاوت بین روحانی و ولیعهد عربستان در چیست ؟

ولیعهد عربستان بابت رخ داد این حادثه خدارا شکر میکند و روحانی هم به دنبال سواستفاده از خون شهیدان آتشنشانی است. 

خدوندا به  مظلومیت شهدای آتش نشان روحانی را هدایت بفرما و اگر هدایت پذیر نیست ، شر او را به خودش  بازگردان و نابودش بفرما 

انشاالله .