پشت پرده چاپ جدید اسکناس 5 هزار تومانی چیست ؟

چرا روحانی نماد فخر ایرانیان را و الگوی همت و سخت کوشی ایرانیان را از اسکناس 5 هزار تومانی حذف کرد ؟

آیا روحانی حق دارد دست کم چند صد ملیارد تومان از بیت المال را هزینه امیال باطل و خودخواهانه اش کند .

   روحانی پیش از دستور چاپ اسکناس 5000 هزار تومانی  دستور چاپ مجدد اسکناس 500 تومانی را داده بود و تصویر اولین ماهواره ارسالی را به فضا را از اسکناس حذف کرد و تصویر یک کاسه گلی بی ارزش را بر روی این اسکناس ها چاپ کرد و چند روز بعد دستور تعلیق فعالیت های فضایی تحت نظارت و حمایت دولت را صادر کرد .

اگر آن روز مجلس به هزینه چند صد ملیارد دلاری تعویض اسکناس ها واکنش نشان می داد روحانی جسارت  نمی کرد یک بار دیگر چنان هزینه ای سنگینی به خاطر عقده های درونی اش از بیت المال برداشت کند .

زمانی که روحانی دستور به حذف تصویر ماهواره را داد که می خواست فعالیت های فضایی تحت حمایت دولت را تعلیق کند و این فعالیت ها به دستور امام خامنه ای تحت نظارت و حمایت نیروی هوا فضای سپاه پاسداران ادامه پیدا کرد و سرعت پیشرفت آن نیز افزایش چشمگیری پیدا کرد .

اینکه زمان پرتاب موشک ماهواره بر و موفقیت این پرتاب او قصد مصادره این موفقیت را داشت که الحمدالله با تیز هوشی مردم و اقدامات مقامات ارشد هوافضای سپاه پاسداران و موضع گیری ایشان به هدفش نرسید .

درست است که در دولت نهم و دهم سرعت پیشرفت ایران در صنعت هسته ای به اوج خود رسید اما این پروژه یک پروژه ملی است که تک تک ایرانیان در آن نقش دارند و گوشه ای از بار آن را بر دوش گرفتند و زین پس خواهند گرفت .

روحانی قصدا داشت با خیانت به کشور خود را به عنوان یک قهرمان ملی در تاریخ ایران زمین جاودانه کند اما مگر می شود با خیانت قهرمان شد .

اینکه روحانی هر چه را غربی ها بگویند بی چون چرا قبول کند یک خیانت آشکارا است که هنوز هم مفاد ننگ نامه ژنو بر ما پوشیده است اما تا اینجای کار هرچه دیدیم خیانت بود و خیانت بود خیانت بود .

روحانی میداند که توان آن را ندارد انرژی هسته ای را بر ای مدت زیادی در اختیار بگیرد و با وارونه کردن جهت پیشرفت صنعت هسته ای به دستور آمریکا انجام دهد .

خیانت های سریالی روحانی و تیم مذاکرات هسته ای باعث شد که  امام خامنه ای و مجلس شورای اسلامی به دلیل عدم اطمینان به روحانی وارد شده اند و به حتم راه را بر خیانت های روحانی به صنعت ملی هسته ای و شهدای هسته ای بر روحانی خواهند بست .

 امام خامنه ای و مجلس در آغاز مذاکرات هسته ای به روحانی اطمینان داشتند چرا که تصور می کردند ، روحانی از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود اما روحانی گذشته را به کلی فراموش کرده بود و بر کمک غربی ها حساب ویژه ای باز کرده بود اما باز هم گزیده شد .

حال روحانی برای عقده های خود دست کم چند صد میلیارد از بیت المال را صرف تغییر تصویر اسکناس ها 5000 تومانی کرده است .

اما زمانی که به طرح جدید اسکناس 5 هزار تومنی با دقت نگاه می کنیم نشانه های فراوانی از روان پریشی روحانی در آن می بینیم .

اینکه از سر در دانشگاه تهران برای اسکناس 5 هزار تومانی استفاده شده با توجه به مشترک بودن این تصویر با اسکناس 50 تومانی بار منفی فراوانی در اذهان به بار می آورد .

اینکه روحانی حدیث حضرت رسول را که باعث فخر ایرانیان می شود را حذف کرده است  با توجه به روانپریشی روحانی با این حذف می خواسته توقف پیشرفت علمی و تحقیقاتی دولت را بپوشاند و دلیل بعدی این است که توجه ها از رنگ بنفش سردر دانشگاه دور نشود .

روحانی و علاقه او به رنگ بنفش از یک علاقه معمولی گذشته است .

چند روز قبل روحانی به شرکت مپنا رفته بود تا طرح های را افتتاح کند که هیچ ربطی به دولت او نداشتند و پروژهایی بودن که هر کدام دست کم 5 سال زمان برده بود اما طبق معمول همیشه روحانی پروژه ها را به نام دولت بی کاره اش ثبت کرد که موجبات مزحکه مردم می شود .

اما نکته آزار دهنده رنگ بنفش همه تولیدات مپنا بود از لکوموتیو های تونلی تا واگن های و توربین های ساخته شده همه بنفش بودند .

این اولین بار نیست که روحانی برای افتتاح طرحی می رود و همه ارکان طرح را به دستور روحانی بنفش می کنند جالب است بدانید که دیوارهای مشرف به خیابان در مجتمع های مسکن مهر به رنگ بنفش درآمدند .

روانپریشی از این بدتر ؛ روحانی با این کار های به دور از عقل و خردش یاد معمر قذافی را در ذهن زنده می کند و علاقه افسار گسیخته قذافی به رنگ سبز .

پرچم سبز 

کناب قانون سبز 

اونی فرم ارتش سبز 

کاخ ریاست جمهوری سبز 

عدوات نظامی سبز 

ساختمان مجلس سبز

لباس عایشه های محافظش سبز 

خودرو های عمومی و نظامی سبز 

و....

قدافی علاقه فراوانی به فحاشی به منتقدین خود داشت 

قذافی هنگام خروج از پایتخت برای امنیتش دستور به همراه کردن دو دستگاه توپ ضد هوایی را داده بود .

قذافی انسان بسیار حرافی بود و برای مردم لیبی آرزو هایش را به صورتی بیان می کرد که گویی به همه اهدافش رسیده است .