http://persianv.com/pimg/persian/blog_13/173873_1.jpg

بازیگران زن سینمای ایران تبدیل به تماد تن نمایی و  برهنگی شده اند .

گاهی در تصاویری که به نام عکس های لو رفته فلان بازیگر زن در فضای وب منتشر می شوند میتوان به اوج فساد میان بازیگران سینما اییران پی برد .

سادگی و حماقت است که باور کنیم این تصاویر واقعا تصاویر لو رفته باشد ، نام لو رفته را بر این تصاویر می گذارند که از احتمال باز خواست وزارت ارشاد جلوگیری کنند ، که البته نیازی به این کار ندارند .

اوج فساد در میان بازیگران زن سینما هنگامی نمایان می شود که اکثر بازیگران متاهل زن با ورود به سینما از همسران خود جدا می شوند تا بتوانند رشد کنند و از پله های ترقی یکی یکی بالا بروند بدون اینکه وزنه ای به نام شوهر به پایشان بسته باشد .

این خانم های متارکه کرده هرگز تنها نیستند و هر از چندگاهی با تن دادن به یک ازدواج سپید هم از تنهایی در میان و هم احتمال رشد و ترقی خود را به مراتب بالا می برند .

این فساد در بین اکثر بازیگران خانم کشورهای دیگر هم کم و بیش وجود دارد به عنوان مثال فساد در بین بازیگران زن سینمای بالیوود به حدی افزایش پیدا کرده که از هالیوودی ها در این زمینه پیشی گرفتند و کم نیستند بازیگران زن هندی که در فیلم های پرنو گرافی هم بازی می کنند .

البته بالیوود منکر ساخت فیلم های پرنو است ، چراکه بیم آن را دارد بازار پررونق پاکستان و افغانستان و کشورهای عربی مسلمان را از دست بدهد و یا مخاطبین بی شمارش را در این کشورهای ریزش پیدا کند وگرنه چند سالی است که وارد تولید این نوع فیلم ها شده اند ، اما همه می دانند که تولید این فیلم ها بسیار پرهزینه است و هیچ گاه سود آور نیستند با این همه سینمای هند دست از ساخت این نوع فیلم ها بر نمی دارد .

ا در بین بازیگران مرد هم هستند کسانی که در باتلاق بی بند و باری فرو رفته اند و هیچ تقلایی برای برون رفت از این منجلاب ندارند و متاسفانه بعضی از این نامردان باعث ترویج فساد در بین خانم های بازیگر شدند .

این نامردان از قدرت فراوانی برخوردار هستند و خیلی راحت می توانند زنی را به اوج قله شهرت برسانند و کسانی را که تن به خواسته های کثیف اینان نمیدهند  در عین داشتن استعداد فراوان خانه نشین کنند .

البته باید خانم هایی را که از تمکن مالی بالایی برخوردار هستند را از این لیست فاکتور بگیریم .

این پدر خوانده های سینمای ایران با دریافت مبالغی غیر قابل تصور بازیگران زن و مردی را به سینما وارد می کنند که هر بیننده ای متوجه نابازیگری این بازیگران می شود و معمولا با قرار دادن یک بازیگر قدرتمند به عنوان زوج هنری او این نقیصه را زیر بازی تاثیر گذار او مخفی می کنند .

خب اگر ما بر فرض محال قبول بکنیم که این فساد را نمی توان منفک از بازیگری و سینما به یک مورد دیگر بر می خوریم که عذاب آور تر از مفاسد موجود است برای بهتر بیان کردن این موضوع تاسف بار باید نام چندین نفر از بازیگران مطرح هالیوود را ببریم .

مل گیبسون بازیگری توانا و بی رقیب که در عین کارگردانی آثارش در آنها به ایفای نقش هم می پردازد .

بازی مل گیبسون در فیلم های وطن پرست و ما همه سربازیم هرگز از اذهان دوستداران سینما خارج نخواهد شد .

این بازیگر شهیر سینمای آمریکا محبوبیتی را که بین مردم آمریکا دارد را به خاطر میهن پرستی اوست .

مل گیبسون یک وطن پرست به تمام معنی است و علاقه او نسبت به کشورش و پرچم کشورش مثال زدنی است .

کامرون جونز 

بازیگر زن سینمای آمریکا که عقاید میهن پرستانه دارد و به همین خاطر محبوبیت فراوانی در ان جی او های میهن پرستانه دارد .

کاترین زتا جونر ، نیکول کیدمن ، سلویستر استالونه ، بروس ویلس و خیلی از بازیگران دیگر که در جامع آمریکا به میهن پرستی مشهور هستند و در انتخابات و دیگر فعالیت های سیاسی حضور فعالانه دارند .

نیکلاس کیج کمپینی را مدت ها قبل به راه انداخت و این اهداف این کمپین احترام به سربازان کشته شده ، که مامورین پلیس و آتش نشان های کشته شده هم احترامی برابر با سربازان کشته شده دارند و جالب است بدانید خیلی از بازیگران هالیوود به این کمپین ملحق شده اند .

اما بازیگران کشور ما چه ؟

آیا آنها هم به میهن و خاک خود تعصب دارند ؟

آنها هم شهدای هشت سال دفاع مقدس را تکریم می کنند ؟

آنها هم کمپین به راه انداخته اند در حمایت از کشورشان ؟

جواب منفی است .

در میان این همه بازیگری که در سینما فعالیت دارند ،چند نفر بیشتر نیستند که به ارزش های کشور خود احترام می گذارند و وطن خود را دوست دارند و به بزرگترین دشمن کشورشان عرض ارادت نمی کنند .

چه بلایی بر سر الهام چرخنده آوردند 

چه بلایی بر سر افتخاری آوردند و حتی خانواده او را هم بی نصیب نگذاشتند 

چه بلایی بر سر بهاره رهنما آوردند

چند وقت است به امین حیایی نقش سینمایی نمی دهند 

چند وقت است که پروانه معصومی که از بازیگران پر کار تلوزیون بود خانه نشین شده است .

جرم اینها چه بود ؟

برای چه صنف سینما این بازیگران وطن پرست را از پرده اکران دور کرده است .

متاسفانه این بی ناموس های پست مدتی هست که کارگردان ها و تهیه کنندگان هم را در صورت دفاع از نظام و کشور و رهبری از کار بیکار می کنند و اجازه نمی دهند که هیچ کس با این جماعت کار کند .

مگر وطن ناموس نیست پس این بی ناموس های بی غیرت چرا دارند جولان می دهند و کار را به جایی رساندن که بهتریم فیلم های سینمای ایران در سال گذشته را در جشنواره فجر چوب زدند و چوب زدند .

فیلم چ به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا 

فیلم شیار 143 به کارگزدانی نرگس آبیار 

چه بلایی به سر این فیلم ها آوردند 

سینمایی که در آن انکار اسلام و لائیکیسم کلاس باشد 

سینمایی که وطن فروشی در آن کلاس باشد 

سینمایی که سیگار کشیدن و شرب خمر در آن کلاس باشد 

سینمایی که بی بندوباری و زنها و زنبارگی مردها در آن امتیاز باشد 

سینمایی که ضد ارزش بودن را روشن فکری بداند .

سینمایی که ...

سینمایی که ...

فرج الله سلحشور کارگردان ولایت مدار و مشهور در مورد سینمایی ایران می گوید سینمای ایران فاضلاب است .

یا علی