روزهای آخر عمر حضرت امام بود آتش بس بین ایران و عراق برقرار شده بود .

برقراری آتش بس یعنی شکست جبهه استکبار یعنی شکست شرق و غرب و اعراب معصب وهابی در منطقه .

با اعلام آتش بس جبهه استکبار به خوبی درک کرد که با جنگ و کشت و کشتار نمی توان حریف ایرانیانی شد که الگویی به نام حسین ابن علی دارند .

آنها متوجه شدند که ایرانیان به تبعیت از بزرگان دین اسلام و مذهب شیعه به نیت توفیق و شهادت پای به میدان حرب می گذارند و نمی توان بر کسی غلبه کرد که باکی از شهادت ندارد و مرگ در مبارزه با دشمن را بالاترین افتخار می داند .

جبهه استکبار باید طرحی دیگر ، نقشه دیگر ، توطئه دیگر دراندازند .

فرانسوی ها الجزایر را اشغال کرده بودند اما تصرف الجزایر و حضور مدام فرانسوی ها در این کشور هر روز سخت تر دیروز می شد و بر تعداد نفراتی که مخالف اشغال کشور خود بودند افزوده می شد .

این افراد دست به اسلحه بردند و عرصه را بر فرانسوی ها تنگ تنگر می شد ، فرانسه تعداد سربازان خود را در الجزایر افزایش داد اما نفرات اضافه نیز دردی را از آنان دوا نکرد .

حضور فرانسه در الجزایر به بن بست رسیده بود ، اما به یک باره ورق برگشت  فرانسوی ها در مقابل آزادی خواهان برای مدتی اسلحه خود را کنار کشیدند و شروع کردند به تاسیس مراکز تفریح بارها بزرگ مجلل ،‌ کازینوهای پر زرق و برق و فاحشه خانه هایی که دختران فرانسوی و بلژیکی و اوکراینی در آن خود فروشی می کردند .

فرانسوی ها در حرکتی آرام و نرم و حجاب را از زنان و دختران الجزایری برداشتند .

در روز های اول زنهای الجزایری موهای خود را بی حجاب کردند و در کمتر 2 سال پوشش زنان الجزایری به برهنگی تغییر یافت و همین کافی بود که جوانان الجزایری از گروه های آزادی خواهانه جدا بشوند و اسلحه بر زمین بگذارند و به تفریح و عیش و نوش بپردازند .

فرانسه برای ترویج فساد در الجزایر هزینه مالی سنگینی متغبل شد ، استخدام روسپی های بلژیکی و  اوکراینی و واردات مشروبات الکلی و توضیع رایگان در بین الجزایری ها هزینه کمی نداشت ، اما دیگرنیازی به هزینه کردن نبود چراکه زنان الجزایری که به فاحشگی روی آورده بودند آنقدر زیاد شده بود که از میان آنان گلچین می کردند و به فرانسه می فرستادند .

مصرف مشروبات الکلی آنچنان زیاد شده بود که در کمتر چند ماه فرانسوی ها با فروش مشروب به الجزایری ها تمام هزینه ای که صرف کرده بودند با سود آن به جیبشان بازگشت .

برهنگی الجزایری ها خیلی زود در بین همسایه شرقی خود یعنی کشور تونس همگیر شد و حتی در کشور مصر هم تاثیرات این برهنگی ملموس بود و همچنان زنان تونسی و الجزایری در بین مسلمانان بدترین پوشش را دارند و متاسفانه و بدبختانه هر سال تعداد زیادی از توریست های فرانسوی برای خوشگذرانی به الجزایر سفر می کنند در حالی که در کشورشان در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیشترین مراکز فساد را دارد .

جبهه اسکتبار بعد از پایان جنگ و رحلت حضرت امام و ریاست جمهوری هاشمی کلید اجرای این طرح را در ایران زدند .

اما غربی ها به خصوص آمریکایی ها و انگلیسی ها در بین ایرانیان منفور بودند و نمی توانستند مثل فرانسوی ها خودشان مسقیما وارد گود شوند .

آمریکایی ها خیلی زود توانستند عاملین خود را به کابینه هاشمی نزدیک کنند و بعد از مدتی عاملین آنها از نزدیکان هاشمی شدند و توانستند تاثیرات مخربی را بر روی خانواده هاشمی بگذارند .

اولین طرح طرح کاهش جمعیت بود که دولت هاشمی و خاتمی به شدت پیگیر این طرح بودند و در مدت شانزده سال رشد جمعیت ایرانیان را به شدت کاهش دادند .

دومین طرح بازگشت تعداد زیادی از فراری های متمول به کشور بود .

کسانی که به خاطر جنایات متعددی که در دوران طاغوت بر مردم روا داشتند و از ترس محاکمه متواری شدند .

متاسفانه هاشمی از این طرح استقبال کرد و از همان زمان بود که به نام سرمایه گذاری و آبادانی کشور این افراد معلوم الحال پایشان به ایران باز شد ، عمده این افراد عامل سازمان سیا و mi6 بودند و با آموزش هایی که دیده بودند نفوذ غرب هارا بر دولت هاشمی بیشتر بیشتر کردند .

یکی دیگر از طرح هایی که در آن زمان به سیاست دولت هاشمی تبدیل شد پیاده سازی اقتصاد سرمایه داری در ایران بود .

با توجه به این طرح هاشمی سیاست های اقتصادی دولت خود را به گونه ای برنامه ریزی کرد که به نفع سرمایه داران باشد و نه عامه مردم .

با توجه به اینکه این ورود به این حوزه خود نیاز به یک بحث جداگانه دارد به همین توضیحات اکتفا کرده و از آن می گذریم و به بحث اصلی خود باز می گردیم .

ترویج بی حجابی و بی بند باری 

افرادی که خود را به هاشمی نزدیک کرده بودند به او پیشنهاد دادند برای انجام اصلاحات فرهنگی در کشور باید محمد خاتمی را به عنوان وزیر فرهنگ به مجلس معرفی کند .

محمد خاتمی به عنوان وزیر فرهنگ کار خود را آغاز کرد .

اولین وظیفه او ترویج استفاده به مانتو در میان زنان ایرانی بود ، خاتمی یک طرح را به عنوان مانتو شلوار رسمی کارکنان دولت به هیات وزیران ارئه داد و هیات وزیران این طرح را پذیرفت .

تا پیش از این طرح مانتو های مورد استفاده مانتو هایی بلند تا روی کفش و گشاد به نوعی که تن نما و جذب نبود .

خاتمی به یک باره این مانتوی بلند را تبدیل به مانتویی کرد که بلندی آن تا چند سانت زیر زانو بود و دیگر مثل مانتو های آن زمان گشاد نبود .

خاتمی در اجرای ماموریت خود آنچنان عمل کرد که در کمتر از یک سال از وزارت او رهبری در نامه به هاشمی دستور عزل خاتمی را صادرکرد .

خاتمی از کابینه کنار گذاشته شد اما تفکرات غربی او از سوی فرزندان هاشمی پذیرفته شده بود و همین باعث گردید آنها کمک زیادی به اجرای این طرح کنند .

یکی دیگر از زوایای پنهان این طرح انتشار مجله و هفته نامه های تخصصی برای بانوان بود که فائزه هاشمی در این نشریه ها حضور فعالی داشت ،به عنوان مثال تصویر فائزه در حال دوچرخه سواری سر وصدای زیادی به پاکرد واما اعتراضات به فائزه هرگز باعث نشد او از فعالیت خود کم کند .

با پایان دوره ریاست جمهوری هاشمی و خطا یا اشتباه یا خیانت و یا ... شورای نگهبان خاتمی را تائید صلاحیت شد و متاسفانه از سوی مردم برای ریاست جمهوری با یک رای بالا برگزیده شد .

اثرات مخرب خاتمی در یک سال حضورش در وزارت فرهنگ همچنان در جامعه آن روز دیده می شد و حالا که او اختیار کل دولت را در دست دارد و از طرفی حمایت بی چون و چرای مجلس ششم  در کنار حمایت مخفیانه هاشمی و سرمایه داران کلان جامعه بستری را فراهم کرد تا بی بند برای به شدت در میان جوانان رواج پیدا کند .

خاتمی تلوزیون را در اختیار نداشت اما سینما و تئاتر جراید فراوان در اختیار او بود اما این ها کافی نبودند .

خاتمی خیلی زود توانست بسیجیان را منزوی کند و مذهبیون را هم مجاب کند که تلاش آنان فایده ای ندارد ، اما باز هم کافی نبود .

هاشمی و خانواده اش به کمک خاتمی رفتند و کاری کردند که دق دقه خاتمی در انجام ماموریت خود به کلی برطرف شود .

هاشمی محیط دانشگاه آزاد را در اختیار خاتمی قرار داد ، دانشگاه آزاد کمک فراوانی به ترویج بی حجابی و افزایش ارتباطات غیر اخلاقی بین دختر ها و پسرها نمود .

فائزه هاشمی هم با مدیریت چند مرکز دانشگاهی به کمک فراوانی به ترویج فساد و بی بند باری کند .

هنوز هم دانشگاه آزاد واحد رودهن و بومهن شهره به فساد لجام گسیخته معروف هستند البته واحد ورامین هم ید طولایی در این حوزه داشت .

در هشت سال ریاست خاتمی ضربه های غیر قابل جبرانی به حجاب و حیا و عفت در جامعه وارد شد .

مانتوهای کوتاه و نازک و جذب که مثل یه کاتالوگ به معرفی همه اندام یک زن می کند و رنگ پوست را هم میتوان از برهنگی های موجود فهمید .

روسری ها که وظیفه داشتند مو هارو از نا محرمان بپوشانند به ابزاری تبدیل شدند که نگاه مردان را به موی زنها جلب کند .

قبح رابطه بین زنها و مردها در جامعه ریخته شد و میل به اشتغال در میان بانوان به شدت افزایش پیدا کرده بود .

روز به روز رابطه بین پسرهای دبیرستانی و دختران دبیرستانی عادی و عادی تر می شد و این رابطه حتی در بین بچه های دوره راهنمایی به وفور دیده می شد .

با ارائه سیم کارت های ارزان قیمت در جامعه خط های تلفن همراه و امکانات گوشی های همراه باعث رشد غیر قابل باور ارتباط بین دختر ها و پسرها شد و ابزار گوشی های همراه کمک شایانی به افزایش فساد در بین جوانان و نوجوانان نمودند .

تمام زیر ساخت های برداشته شدن حجاب در جامعه مهیا بود و حتی در شمال تهران زنهایی که روسری نمی بستند به یک امر عادی تبدیل شده بود و دیگر کسی از دیدن خانم های بدون حجاب تعجب نمی کرد .

هاشمی کاندیدای ریاست جمهوری شد و رقیبی هم در بین کاندید های انتخابات وجود نداشت .

اگر هاشمی به عنوان رئیس جمهور وارد ساختمان پاستور می شد درکمتر از دو سال زنهای ایرانی می توانستند بدون حجاب مو در جامعه حضور پیدا کنند و در دو سال بعدی برهنگی دست و پا و سینه و گردن هم به این برهنگی ها اضافه می شد و استکبار یک بار دیگر کشور ایران را به اختیار خود درمی آورد و منابع کشور را چون گذشته غارت می کردند .

هاشمی از پیروزی خود در انتخابات اطمینان 100 % داشت ، اما به یک باره در روزهای آخر تبلیغات یک رقیب برای هاشمی پیدا شد ، محمود احمدی نژاد .

اما این رقیب در حدی نبود که بتواند برای هاشمی مزاحمتی ایجاد کند ، اما در کمال ناباوری هاشمی و احمدی نژاد به دور دوم راه پیدا کردند .

هاشمی ، خاتمی ، اصلاحاتی های خائن و موسوی خوینی ها ، هادی خامنه ای ، کروبی ، ناطق نوری ، محسن رضایی و خیلی های دیگر به حمایت از هاشمی پرداختند و احمدی نژاد را پیش چشم مردم حقیر می کردند اما این حمایت نتیجه عکس داد و احمدی نژاد با آرایی بالا به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم شد .

با اینکه احمدی نژاد از مذهبیون و ولایت مداران به حساب می آمد تلاش چشم گیری برای کنترل بی بند باری در جامعه نکرد .

احمدی نژاد هویت از دست رفته بسیج را به آن بازگردان و اجازه فعالیت در جامعه را برای کنترل بی بند باری به نیروی انتظامی داد و توانست دانشگاه آزاد را از چنگال هاشمی خارج کند و بی بند باری ها و بی حجابی های را کنترل کندو به آن سیر نزولی دهد .

احمدی نژاد برنامه بیست ساله برداشتن حجاب را برهم زد .

طبق طرح قرار بود در در سال 1392 زن های ایرانی بتوانند بدون حجاب در جامعه حضور پیدا کنند اما احمدی نژاد این برنامه را مختل کرده بود و به همین علت طرح ساپورت پوشیدن زنهای ایرانی با پشتوانه تبلیغاتی عظیمی آغاز شد .

اما چرا ساپورت ؟

یک تحقیق علمی چندین سال قبل در کشور آمریکا و  بر روی بیش از ده هزار مرد انجام گرفت ، هدف از این تحقیق این بود که چه پوششی سبب تحریک بیشتر مردان می شود .

در این تحقیق از چهار زن با قد و اندام یک سان و زیبایی مشابه استفاده شد .

زن اول هیچ لباسی به تن نداشت 

زن دوم فقط لباس زیر زنانه به تن داشت 

زن سوم دامن و تیشرت کوتاه و جذب و بدن نما به تن داشت 

زن چهارم شلواری بلند و یک پیرهن به تن داشت 

اما مردان شرکت کننده در این تحقیق ، این چنین نظر داده بودند .

پوشش زن سوم رتبه اول 

پوشش زن دوم رتبه دوم 

پوشش زن اول رتبه سوم 

پوشش زن چهارم با فاصله خیلی زیاد رتبه چهارم را دریافت کرده بود .

بر اساس این تحقیق باید زنهای ایرانی باید پوششی به تند داشتند که اندام آنها را از برهنگی بپوشاند و خاصیت تحریک کنندگی را هم از دست ندهد .

ساپورت مطلوب ترین ابزاری بود که به ترویج بی بند باری کمک شایانی می کرد و باعث توقف طرح ترویج بی بند باری هم نمیشد .

البته نباید از نقش آقای فریدون در حمایت از این طرح را ندیده بگیریم .

دولت فریدون کمک فراوانی به ترویج استفاده از ساپورت کرد و با اینکه انتقادات فراوانی به او شده بود و. می شود همچنان طرحی را برای کنترل بی حجابی ارائه نداده و ناجا را از برخورد با بی حجابان منع کرده ، اما این بار بر خلاف دوران خاتمی نه بسیجی ها منزوی می شوند و نه ناجا دست از وظیفه خود می کشد .

یا علی