سلام علیکم 

دو ماه است که تحولات عراق به سویی می رود که نه صلاح ایران در آن است ونه صلاح شیعیان و دولت عراق .

دو ماه است که خبر های خوبی از عراق به گوشمان نمی رسد .

دو ماه است که حیدر العبادی نخست وزیر عراق رابطه با ایران را تعلیق کرده .

دو ماه است که تصویری از حاج قاسم سلیمانی در عراق منتشر نمی شود .

دو ماه است که خبری از فتح الفتوح های سردار دلاور ایران مالک اشتر امام علی خامنه ای به گوشمان نمی رسد .

دو ماه است که دولت عراق سپاه بدر را حاج قاسم را از میدان نبرد دور کرده و حق بازگشت را از آنان سلب کرده است .

دو ماه است که بسیج عراق که فرماندهانش بی اذن حاج قاسم قدم از قدم برنمی داشتند در اطراف بغداد بی تجهیزات سلاح ، بی روحیه و فرمانده قاسم منتظر هستند که عبادی با سلاح و تجهیزات ادوات آنها را مجهز کند و به جنگ با دشمن اهل بیت گسیل کند .

عبادی این بار به ایران نیامد ، از ایران کمک نخواست و دست یاری ایران را هم رد کرد و رفت آمریکا تا با دست پر بازگردد و نیروهایش را تا بن دندان مجهز کند به پیشرفته ترین سلاخ ها و ادوات نظامی مجهز کند .

عبادی رفت به آمریکا و چند روز التماس کرد ، التماس کرد که دست یاری ایران رو پس بزنه .

حیدر عبادی فرماندهی جنگ رو از حاج قاسم گرفت و تحویل وزیر دفاع داد و اون هم تو یه روز 100 تا سرباز بخت برگشته عراقی رو تحویل داعش داد تا صدای نمایندگان پارلمان عراق بلند بشه که این چه فرماندهی ، این چه آرایش نظامی بود که تو یه روز 100 نفر باید قربونی برای وحشیگری داعش بشن .

عراقی ها تنهای تنها هستند ، ترکیه دشمن ، سوریه گرفتار ، اردن دشمن ، کویت دشمن ، امارات دشمن ، قطر دشمن ، عربستان خیلی دشمن و ایران دوست و یاوری که دست کمک دراز کرد و دستش رو عبادی پس زد .

اگر فرماندهان ارتش برای تصرف الرمادی به اهل سنت عراق التماس می کنند و نتیجه نمی گیرند به خاطر اینه که تنها موندن ، تنها شدن .

اما چرا ؟

چرای این مسئله برمی گرده به یک خیانت بزرگ ، به یک خیانت از پیش طراحی شده ، به یک مصاحبه ، یک مصاحبه با المیادین ، المیادین شبهه الجزیره ، المیادین شبهه دشمن .

اگر خون پاک جوانان مدافع حرم داره بی اثر میشه ، اگر دو سال حمایت همه رقمه ایران از عراق داره بی ثمر میشه  مقصرش یونسی بود که خیانت کرد و اوضاع عراق رو وارونه کرد .

اگر بسیج عراق رو که تحت تاثیر حاج قاسم سلیمانی بودند رو به حاشیه بردند به خاطر خیانت روحانی بود و عذر خواهی که نکرد و سکوتی که مهر تایید زد بر خیانت و جسارت یونسی خائن .

پای دادگاه ویژه روحانیت هم این وسط لنگ می زنه ، لنگ زده که پرونده یونسی رو به اسم تعلیق  تعطیل کردند .

جناب اژه ای برای چی سکوت کردند از هاشمی و روحانی می ترسند یا پای منافع مشترک وسطه یا شایدم اعلام ارادتی به هاشمی  به روحانی برای فردا هایی که هنوز نیومده و شاید هرگز عمر اژه ای به اون قد نده .

دادستانی که چشمش را روی 12000 هزار میلیارد می بنده ، دادستانی که چشمش رو بر روی هزار هزار کثافت کاری وزیر نفت می بنده روی خیانت به ایران و ایرانی و اهل بیت هم می بنده .

اینها رو گفتم که بدونید یونسی بد خیانتی کرد که آگاه باشید روحانی از بد خیانتی حمایت کرد ، که بدونید این خیانت بزرگ از بیرون کشور به دولت روحانی تحمیل شد .

اما جای نگرانی نیست چرا که رهبر بزرگی دستش بر سر ملت است و ایشون ریشه خیانت یونسی و حمایت روحانی رو زدند .

حالا ایران داره بسیج شیعه رو مجهز می کنه نه به آخرین تجهیزات اما مجهز میکنه تا پوست داعش رو بکنیم ، تا حامیان داعش رو بسوزانیم تا روحانی و یونسی های دولتش را بسوزانیم . 

لعنت خداوند بر کسانی که خیانت می کنند و از خیانت حمایت می کنند .