سلام علیکم 

سکوت دولت در قبال جنایات عربستان در منطقه باعث گردیده که مقامات عربستان این جسارت را پیدا کنند که حتی ایران را به حمله نظامی تهدید کند ، درست است که تهدید ایران از سوی عربستان ادعایی مزحک است و قدرت نظامی ایران و عربستان قابل قیاس نیست اما دولت نباید در مقابل هزیان های مقامات عربستانی سکوت اختیار کنند .

سیاست سکوت دولت ایران در برابر متحدین آمریکا در غرب آسیا باعث شد که کشورهای حامی تروریست روز به روز جسارتشان بیشتر شود و باعث حقارت روز افزون دولت ایران در منطقه شده است . به عناون مثال چندی پیش اردوغان  در مراسم آغاز سال تحصیلی در دانشگاه مرمره به صورت آشکارا به رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای توهین کرد  رسانه های مستقل از دولت در ترکیه بابت سخنان اردوغان به وی اعتراض کردند و هزاران نفر از مردم ترکیه در خیابان های آنکارا و استامبول راهپیمایی کردند و به اردوغان اعتراض کردند و از او خواستند که بابت سخنانش عذر خواهی کند اما دولت ایران هیچ عکس العملی نسبت به این اهانت از خود نشان نداد و تنها سخنگوی وزارت خارجه سخنان اردوغان را محکوم کرد آن هم چند روز بعد از اهانت اردوغان . روزنامه های زنجیره ای تحت حمایت دولت که تعداد آنها چند ده جریده و سایت است از کنار اهانت اردوغان گذشتند بدون کوچکترین اشاره ای .

اوج حقارت دولت یازدهم در قتلگاه منا به همگان ثابت شد . رژیم منحوس آل سعود با بستن چندین خیابان و هدایت جمعیت به یک تقاطع باعث شهادت بیش از 400 نفر از حجاح ایرانی و معصوم بیت الله الحرام شدند . روحانی و یار گرمابه گلستانش در آرمان کشورشان آمریکا به سر می بردند و بر خلاف عرف بین الملل از سفر خود دست نکشیدند و جنتی را مامور کردند تا برای برسی حادثه منا به عربستان برود ، اما کشور عربستان به وزیر ارشاد دولت یازدهم ویزا نداد و اجازه ورود هیات ایرانی را به خاک عربستان ندادند ، مقامات دولت یازدهم ابتدا سعی کردند عدم صدور ویزا را از سوی عربستان از رسانه ها مخفی کند و جناب ظریف برای اینکه ضعف دیپلماسی دولت مشخص نشود دست به دامان امیر کویت شد ، دست به دامان امیر کشوری که از کوچکترین استان کشورمان کوچکتر و کم جمعیت تر است ، ظریف به کسی التماس می کرد و به پای او افتاد که بدون کمک آمریکا و انگلستان قادر به کوچکترین کاری نیست . ظریف به سراغ کسی رفته بود که از روحانی و ظریف حقیرتر و بیچاره تر بود .

پا در میانی امیر کویت هم کاری از پیش نبرد و کاردار سفارت عربستان به جنتی و همراهانش ویزا نداد از سویی دیگر ظریف سعی کرد تا با وزیر امورخارجه عربستان که در ساختمان سازمان ملل بود ملاقات کند اما وزیر عربستانی  به ظریف اجازه شرف یابی نداد .

اظهارات و گردنکشی های مقامات عربستان برای ایرانیان داغدار به شدت باعث خشم و سرخوردگی مردم شده بود اما روحانی و ظریف در هتل هفت ستاره ای در نیویورک به خوش گذرانی و چاپلوسی کدخدا مشغول بودند . روحانی در مصاحبه با خبرگذاری صدا و سیما در حمایت از ظریف گفت او به شدت مشغول رایزنی با دیگر کشورها است . رایزنی ظریف با دیگر کشورها چه ربطی به فاجعه منا دارد .

اگر مقام معظم رهبری وارد کارزار با مقامات سعودی نمی شدند بی شک این فاجعه در این نقطه تمام نمی شد و دیگر حجاج ایرانی که در عربستان حضور داشتند از گزند سعودی ها در امان نبودند .

از دیگر اقدامات دولت بر علیه جریان مقاومت میتوان به قطع بودجه عمرانی حزب الله برای آبادانی جنوب لبنان ، کمک های مالی به دولت سوریه نام برد و از همه مهمتر می توان به عدم پرداخت به موقع بودجه نیرو های مسلح اشاره کرد که دردسر های زیادی را برای نیرو های مسلح به وجود آورده .

در خاتمه می خواهیم به روی کرد متفاوت روحانی و دولتش در قبال حوادث تروریستی بیروت و فرانسه اشاره کنم ، دولت فخیمه یازدهم 2 روز پس از جنایت تروریست ها در جنوب بیروت که به کشته و زخمی شدن تعداد فراوانی از  شیعیان لبنان انجامید در یک پیام یک خطی این فاجعه را محکوم کردند اما در مورد حوادث پاریس و عملیات تروریست ها تنها چند ساعت بعد اقدام به ارسال پیام همدردی بلند بالایی کرد و ظرف 2 روز گذشته 4 بار با رئیس جمهور فرانسه تلفنی صحبت کرده است و این در حالی است که فرانسوی ها یکی از حامیان تروریست های تکفیری در منطقه هستند و هرگز از سیاست های خود در قبال تروریست دست نکشیده اند و به دنبال حذف بشار اسد رئیس جمهور قانونی سوریه هستند .

حتم به دانید در مدت باقی مانده از عمر دولت یازدهم بر شدت عداوت روحانی بر علیه محور مقاومت افزوده خواهد شد و جای شکر دارد که اختیار نیرو های مسلح در دست رئیس جمهور نیست وگرنه تا به حال  ایران را دو دستی تقدیم آمریکا و متحدانش کرده بودند .

برای سلامتی حضرت صاحب الامر حجت ابن الحسن العسکری و نایب بر حق ایشان امام خامنه ای یک حمد قرائت فرمایید .

والسلام