سلام علیکم 

خیانت دولت تزویر و ریا به خون پاک شهدای مدافع حرم و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی چندی پیش از حنجره ای خیانت کاری به نام یونسی خارج شد و آن هم در زمانی که ایران با حمایت هایی که از جبهه مقاومت در عراق کرده بود و به برکت خون شهدایی که جان شیرین خود را فدای عصمت اهل بیت علیه السلام کردند چیزی تا شکست شیاطین تکفیری نمانده بود .

یونسی در مصاحبه با شبکه المیادین لبنان که شعبه دوم  شبکه الجزیره صهیونیست محسوب     می شود ؛ آتشی فتنه ای را بر پا کرد که باعث عقب نشینی نیرو های مردمی مقاومت عراق شد و جان دوباره ای به داعش بخشید .

لطف دولت جناب روحانی به داعش مصداق احیای فردی بود که قلبش از تپش ایستاده و فقط لحضه ای تا مرگ فاصله دارد ، روحانی به فرمان اربابش یونسی را مامور به این خیانت بزرگ کرد و بعد از سخنان یونسی هیچ موضعی را در برابر انتقاد های داخلی و اعتراض های خارجی اتخاذ نکرد .

یونسی خیانت کرد ، خیانت بزرگ ، خیانت خیلی بزرگ و متاسفانه آب از آب تکان نخورد اورا برای جیگر کردن عوام چند باری فراخواندن و بعد  حکم به بسته شدن یکی از بزرگترین پرونده های خیانت به انقلاب با کدخدامنشی جناب هاشمی بسته شد .

اف بر قوه قضاییه ای که استقلال ندارد ، اف بر قوه قضاییه ای که شجاعت ندارد ، اف بر قوه      قضاییه ای که اسیر سوداگری شده شده است و اف بر رییس این قوه با بی کفایتی ها و مماشات  و مراعات با اخلال گران در پی عافیت در دنیا است و نه عاقبت به خیری .

رییس قوه قضاییه بی کفایتی کرد که سردار نقدی فریاد زد که یونسی را باید محاکمه نظامی کرد و چه زود همه چیز در این نهاد به اصتلاح انقلابی ماست مالی شد و آب از آب تکان نخورد .

آیا قوه قضاییه می تواند پاسخگوی خون شهدایی باشد که خیانت یونسی بر ارزش و قدر منزلت آن سایه شک و تردید انداخت .

زمانی که حاج آقا شریعتمداری و سردار نقدی و  جمع دیگری از دلسوزان انقلاب از خیانت یونسی به عنوان یک خیانت بزرگ و سازماندهی شده از آن سوی مرزها دانستند انگ تندروی به آنان زدند که شما خیلی بد بین هستید و شما خیلی کج خیال هستید یه احمقی یه حرفی زده تمومش کنید .

اگر آن روز که دلسوزان انقلاب حنجره خود چاک چاک فریاد خیانت دولت کردند اگر قوه قضاییه برخورد در خوری با یونسی خائن و وطن فروش می کرد  جناب محسن رضایی  جسارت آنرا نداشت که به انقلاب و مقاومت در منطقه خیانت کند و بازهم با شبکه المیادین .

زمانی که یک خلبان می تواند کشور ظالمی را به سخره بگیرد و پشیزی برای واق واق سگان وهابی ارزش قائل نشود  و یک ملت اورا تحسین کنند و در شبکه های مجازی پر بیننده ترین حماسه لقب بگیرد  در پس سخنان محسن رضایی  خیانتی کثیف پنهان نشده است .

وقتی که عزم یک ملت برای کمک به محور مقاومت می شود کشتی نجات و 2500 تن  مواد مورد نیاز مردم ستمدیده و مقاوم یمن حمل می کند و خطرات را به جان خریده سخنان رضایی جز خیانت چه محسوب می شود .

محسن رضایی خائن چه کاره مملکت است که می خواهد برای دفاع از خاک عربستان و امارات و قطر نیروی نظامی گسیل کند .

رضایی چه کاره این مملکت است که در لفافه به اقدامات قبایل یمنی در ورود به خاک یمن خرده می گیرد و ایشان را تهدید به خمله نظامی می کند .

رضایی دبیر یک خائن است دبیر یک ضدولایت است همین و نه بیشتر و نه قدرت مند تر و نه صاحب اختیار .

زمانی که مردم یمن به ایران که تنها حامیه آنهاست تکیه زدند به چه حقی رضایی می خواهد زیر پای مقاومت را خالی کند و به ایران بد بین .

ای کاش قوه قضاییه  جلونگاه آقایان و آقا زاده ها نمی شد ، ای کاش عدالت را به حراج نمی گذاشتند و به بالاترین پیشنهاد نمی فروختند .

به خدای احد و واحد خون شهدای مقاومت با هر ملیتی دامن گیر جناب لاریجانی خواهد شد .

جناب روحانی ، آقای هاشمی ، آیت الله آملی لاریجانی آه پدر و مادر شهدا 

یتیمی بچه های شهدا 

بیوه شدن همسرانشان 

دامن گیرتان می شود شک نکنید .