گویا پایانی بر خیانت های روحانی و دولت تزویر و ریا نیست .

بازهم خیانتی بزرگ ، باز هم نیرنگ در برابر ملت ، باز هم دروغ و حیله و تزویر ، باز هم به تخطی از فرمان ولی امر مسلمین ، بازهم پای مال کردن خون شهدا و تکدر خاطر خانواده های ایشان ، بازهم نامردی ، بازهم نا مسلمانی ، باز هم دروغ ، باز هم ریا ، باز هم تزویر ، باز هم اطاعت از شیطان ، بازهم خروج از سراط مستقیم ، بازهم روحانی و باز هم خیانت خیانت خیانت .

دیروز تیم مذاکرات هسته ای به وطن بازگشتن و مورد استقبال نمایشی مردم قدر دان دولت قرار گرفتند ، مردمی که به خاطر دریافت کارت های هدیه قدردان دولت و تیم مذاکرات هسته ای بودند و با تمام وجود فریاد می زدند که روحانی پاینده باد دکتر ظریف زنده باد .

فریاد سیاهی لشکران قدردان به خاطر دریافت کارت هدیه ای بود که با آن می توانستند پرتغال کیلویی 6000 تومانی سیب 5000 تومانی و مرغ کیلویی 8 هزار تومنی بخرند و بش از این شرمنده خانواده خود نباشند و خدا کند که مبلغ کارت ها در حدی باشد که ... بگذریم ، خیلی وقت است که به دیدن شوهای مضحک و مسخره روحانی خو گرفته ایم .

ظریف در فرودگاه مهرآباد سینه ستبر کرد و به خبرنگاران گفت ، با حمایت های همه جانبه و بی نظیر رهبری از تیم مذاکرات هسته ای و دفاع شجاعانه جناب رئیس جمهور از مذاکرات هسته ای توانستیم ..... یک مشت دروغ و دروغ دروغ ظریف گفت که غربی ها حق غنی سازی ایران را به رسمیت شناختن

ظریف گفت ایران امروز به عنوان یک کشور هسته ای مورد قبول جامعه بی المللی قرار گرفت

ظریف گفت در آغازین روز توافق همه تحریم ها بر علیه ایران به یک باره برداشته خواهد شد .

ظریف گفت هیچ کدام از مراکز هسته ای تعطیل یا تعلیق تخواهند شد و هم چنان به فعالیت های خود ادامه خواهند داد .

ظریف گفت کری اعتراف کرده است که حریف مردم ایران نخواهد شد و به همین خاطر آمریکا به این بیانیه تن دادند .

ظریف از عصبانیت اسرائیل و بی نتیجه ماندن کارشکنی های صهیونیست ها گفت .

ظریف دروغ گفت و دروغ گفت و دروغ گفت

توافق نامه لوزان که به دروغ از سوی روحانی و ظریف بیانیه نامیده شد مال آ مال خیانت های ریز و درشت در حق ایران عزیزمان است که دراین مقاله تنها به سرنوشت سایت های هسته ای بعد از توافق اشاره خواهیم کرد و انشاالله در روز های آینده به تحلیل باقی بندهای این ننگ نامه خواهیم پرداخت .

در توافق نامه لوزان آورده شده که سایت نطنز همچنان به غنی سازی خود ادامه خواهد داد و فردو به یک مرکز تحقیقاتی آزمایشگاهی بین المللی هسته ای تبدیل خواهد شد و آب سنگین اراک هم با همکاری دیگر کشور ها به یک راکتور پیشرفته آب سنگین تبدیل خواهد شد .

سایت هسته ای نطنز

درتوافق آمده است که فعالیت های غنی سازی در سایت نطنز همچنان ادامه خواهد یافت و غنی سازی در این سایت هرگز متوقف نخواهد شد اما غنی سازی در نطنز نباید از 3/5 درصد فراتر برود و فقط هزار سانتی فیوز نسل یک حق دارند دراین مرکز به غنی سازی ادامه دهند و باقی استعداد سایت نطنز باید در خدمت اکیسداسیون ذخایر پلوتونیم یا همان اورانیوم غنی شده اختصاص یابد .

با شرایطی که در متن توافق نامه لوزان برای نطنز در نظر گرفته شده این سایت از یک مرکز غنی سازی به یک مرکز اکسیداسیون تغییر ماهیت خواهد داد .

هرکس با اندک اطلاعی از صنعت هسته ایذ می داند که اورانیوم سه و نیم درصدی هیچ کارایی برای کشور نخواهد داشت و اگر نطنز با تمام توان خود اورانیوم 3/5 درصدی تولید می کرد باز هم برای کشور ما هیچ سودی در بر نداشت .

9 سال پیش در نطنز ایران برای اولین بار توانست در بعد میدانی و خارج از آزمایشگاه اقدام به تولید اورانیوم با غنای سه نیم درصدی کند که در آن دوره یک دست آورد بی نظیر محسوب می شد و روند پیشرفت در این سایت هرگز متوقف نشد و امروزه در این سایت سانتی فیوژ های نسل هشت به مدد تلاش های بی وقفه دانشمندان هسته ای کشور و پی گیری و پشتیبانی دولت نهم و دهم و حمایت های امام خامنه ای آماده غنی سازی هستند و با این شرایط باید همه این سانتی فیوژ ها از سایت نطنز خارج شود اما این همه فاجعه نیست چرا که سایت نطنزی که همواره نقش بی بدیلی در پیشرفت صنعت هسته ای کشور داشته است به مرکزی تبدیل می شود که وظیفه دارد بر خلاف جهت پیشرفت طریق پس رفت را پی بگیرد و تمام دست آوردههای دانشمندان و شهدای هسته ای را به باد فنا خواهد داد و تمام ذخیره استراتژیک پلوتونیم ایران را اکسید کند و کشور را وابسطه به خرید اورانیوم غنی شده برای راکتور تهران و اراک می کند و این یعنی خط بطلان بر همه فرمایشات امام خامنه ای .

روحانی در یک ادهای دروغین مدعی است که هر زمانی که غرب متعهد به تعهدات خود نباشد طریق بازگشت به حالت پیش از توافق باز است اما جالب است بدانید که برای غنی سازی مقدار پلوتونیوم اکسید شده طبق توافق نامه ژنو یک سال زمان نیاز است و صرف هزینه ای در حدود 120 میلیون دلار نا قابل .

با توجه به مطالبی که ذکر شد به گفته ظریف 10 سال و گفته طرف آمریکایی 15 سال سایت نطنز از چرخه هسته ای کشور خارج خواهد شد و این یک خیانت بزرگ محسوب خواهد شد .

فردو

تمام کشورهایی که عضو آاژانس انرژی اتمی هستند مجاز می باشند که مراکزی را احداث کنند و مطالعات و تحقیقات هسته ای خود را دور از چشم کشورهای دیگر و رقبای هسته ای در این مراکز انجام دهند و تنها نمایندگان آژانس حق دارند از چنین مراکزی بازدید به کنند و اطلاعات و گزارشات خود به آژانس ارائه کنند و آژانس متعهد است که این اطلاعات را به صورت سری حفظ کند و به هیچ وجه اطلاعات این مراکز را در اختیار غیر قرار ندهد و در صورت درز اطلاعات به خارج از آژانس باید به آن کشور پاسخ بدهد و خسارات ناشی از فاش شدن اطلاعات هسته ای را تقبل کند .

سایت هسته ای نطنز از همین نوع مراکز محسوب می شود که ایران تحقیقات و آزمایش های هسته ای خود را در این مرکز و به دور از چشم دیگران انجام می دهد و تا به امروز تنها نمایندگان آژانس بوده اند که توانستند از این مرکز دیدن به عمل آورند .

تبدیل چنین مرکزی به یک مرکز بین المللی تحقیقات و مطالعات هسته ای یعنی نادیده گرفتن حق مسلم کشور مان ، فردو محلی است برای تحقیقات استراتژیک سلح آمیز هسته ای و این مطلب بارها و بارها در گزارشات نمایندگان آژانس انرژی هسته ای آمده است و تا به حال گزارشی مبنی بر تخلف این مرکز به آژانس ارسال نشده است .

حال تبدیل چنین مرکزی که قلب صنعت هسته ای کشور محسوب می گردد به مرکزی باری به هر جهت خیانت به کشور و نظام و مردم نیست ، قاطعانه می گوییم هیچ کشوری در جهان وجود ندارد که مرکز تحقیقات استراتژیک خود را به مرکزی بین المللی تبدیل کند .

اگر خدایی ناکرده روحانی موفق شود که سایت فردو را نابود کند و برای 15 سال این مرکز راهبردی و حیاتی را در اختیار غربی ها قرار بدهد و خوش رقصی خود را برای آمریکا و انگلستان کامل کند صنعت هسته ای کشورمان برای همیشه نابود خواهد شد و مرکز فردو به جولانگاهی برای اعمال فشار غربی ها در همه زمینه ها تبدیل خواهد شد و شک نکنید که این مرکز راهبردی به جاسوس خانه ای امن برای دشمنان ایران و ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل خواهد شد .

راکتور آب سنگین اراک

راکتور آب سنگین اراک مدت هاست که به عنوان یک راکتور آب سنگین مشغول فعالیت است و اگر خیانت های دولت روحانی نبود همچنان به کار خود ادامه می داد آن هم بدون کوچکترین نیازی به کشورهای دیگر .

راکتور اراک به دست توانمند دانشمندان هسته ای ایران آن هم در شرایط تحریم ساخته است و این مرکز برای راه اندازی مجدد کوچکترین نیازی به کارشناسان و دانشمندان خارجی ندارد .

راه اندازی مجدد یک راکتور آب سنگین بر خلاف گفته روحانی در یک روز میسر نمی شود و دست کم به چندین ماه زمان نیاز دارد تا به حالت قبل بازگردد و هزینه راه اندازی مجدد این مرکز هم باز هم بر خلاف ادعای دروغین روحانی هزینه سنگینی خواهد بود .

ظریف مدعی است که راکتور آب سنگین اراک از سوی غربی ها به رسمیت شناخته شده است و قرار است که با حضور کارشناسان دیگر کشور ها تبدیل به یک راکتور آب سنگین مجهز شود .

این که غرب این راکتور آب سنگین را به رسمیت شناخته و دیگر جبری در تعطیلی این مرکز ندارد یک دروغ بزرگ به مردم است چرا که قرار است این مرکز همچون فردو به مرکزی برای حضور مناعدان ایران تبدیل شود البته نه در مقیاس فردو .

با این شرایط باید فاتحه راکتور آب سنگین اراک را هم خواند چراکه حضور کارشناسان بین المللی  در این مرکز یعنی به دست گرفتن اختیار راکتور اراک و تایین تکلیف برای فعالیت های آتی راکتور .

این بند از ننگ نامه لوزان یعنی پذیرفتن کاپیتالاسیون هسته ای در کشورمان ، چگونه می شود دانشمندانی که با تلاش بی وقفه و یاری خداوند توانستند با تکیه بر دانش و استعداد بومی و با دستی خالی چنین اثری را خلق کنند را به عنوان امر بر زیر دست مستشاران خارجی قرار داد و انتظار حرف شنوی از ایشان را داشت .

شکی نیست که هیچ یک از دانشمندان و کارشناسان ایرانی تن به چنین خفتی نخواهند داد و این مهم همان نتیجه ای است که غربی ها و روحانی به دنبال آن هستند و شک نکنید که اجازه کوچکترین فعالیتی را به ایشان نخواهند داد و به دنبال خانه نشین کردن آنان هستند کاری که یک بار در دولت خاتمی توسط همین روحانی ملعون انجام شد و پس فک پلمپ به دستور مقام معظم رهبری بود که دانشمندان صنعت هسته ای از بازداشت خانگی رها شده و به سر کار خود بازگشتند .

در پایان باید اشاره کنیم که متاسفانه سخنان آمریکایی ها در مورد ننگ نامه لوزان به واقعیت خیلی نزدیک تر از سنخنان ظریف و روحانی است و به همین خاطر است که تا به حال هیچ یک از خواص حامی دولت در باب مذاکرات اظهار نظر نکردند و این به ظاهر فتح الفتوح را عروسک خیمه شب بازی خود جناب روحانی تبریک نگفتند و بعبد می دانم که در آینده هم پیام تبریکی برای روحانی گسیل کنند ، بسیاری از صحنه گردانان روحانی و کابینه اش به این نتیجه رسیده اند که روحانی تبدیل به مهره ای سوخته است که به جای محبوبیت در بین مردم منفور است و بیش از این سرمایه گذاری بر روی روحانی نتیجه ای به جز شکست در بر نخواهد داشت .

والسلام