ضرب المثل هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد رو شنیدید ؟

این هم به ضرب المثل قبلی اضافه کنید که هیچ سرمایه داری محض رضای خدا از یک تامزد انتخابات ریاست جمهوری حمایت نمی کنه که اگر برای رضای خداوند حمایت می کرد سرمایه دار کلان مملکت نمی شد .

همه مردم می دونند که سرمایه داران کلان مملکت ما از روحانی حمایت کردند و حمایت می کنند و حمایت خواهند کرد ، چراکه از مشتری خوش حساب تر از روحانی پیدا نمی کنند .

این سرمایه داران همان کسانی هستند که نبض بازار را در دست دارند و با هر کس که حامی مردم باشد به شدت دشمنی می کنند و در دشمنی با او از هیچ عمل کثیفی فروگذار نیستند .

اینها همان هایی هستند که هشت سال تمام در مقابل احمدی نژاد  ایستادند و خیلی تلاش کردند اورا به زانو دربیارن که موفق نشدند .

بگزیرم به معاملات جناب روحانی برسیم بهتر است .

سال گذشته جناب روحانی لطف کردند  و اجناس باد کرده دوستان سرمایه دار را در قالب طرح سبد کالا از ایشان با قیمتی بیشتر فی بازار خریداری کردند و آن بی آبرویی را پدید آوردند که بعد از گذشت مدت ها هنوز هم تصاویرش باعث مزحکه دوست و دشمن است .

طرح سبد کالا همچنان ادامه دارد و اجناس باد کرده و بدون مشتری دوستان را خریداری می کنند و به حقوق بگیران کشوری و لشکری می دهند .

عده ای از دوستان سرمایه دار در کار لبنیات هستند که جناب روحانی به عزیزان  لطف کرده و مجوزی برای افزایش قیمت محصولات این عزیزان صادر فرمودند و این بندگان خدا اجازه دارند در یک ماه خورشیدی 2 بار اجناس خود را گران کنند .

خدمت دیگری از جناب روحانی به این قشر زحمت کش جامعه حذف کردن رقبایی بود که انحصار را از دست سرمایه داران خارج کردند و باعث شدند که کارخانجات عظیم دوستان روحانی نتوانند هر قیمتی که دوست دارند را به مردم قالب کنند .

روحانی رفیق و دوست روزهای سخت است و نمی گزارد رفقای سرمایه دار خاطرشان مکدر شود . روحانی در یک حرکت انقلابی قیمت حامل های انرژی را به شدت افزایش دادند ، افزایشی بی سابقه که بیشتر از 45% در طرح شیب ملایم .

روحانی دستور داد که یک ریال یارانه تولید به هیچ کارخانه ای نباید پرداخت شود تا کمر بنگاه های کوچک و زود بازده زیر بار گرانی انرژی بشکند و دست از تولید بکشند و بروند سماق بمیکند .

سرمایه داران کلان از روحانی درخواست کردند که عیدی آنها را بدهد تا جلوی خانواده های مفلوکشان شرمنده نشوند .

روحانی یک بار دبگر رفاقت را در حق این بیشرف ها ببخشید این با شرف های بی شرف تمام کرد و واردات میوه را برای شب عید ممنوع اعلام کرد و به عزیزان فقیر گفتند که بروند و بار موجود در سردخانه ها را پیش خرید کنند و با هر قیمتی که دوست دارند و رضایت ایشان را باعث می شود روانه بازار کنند .

این شد که پرتغال کیلویی 700 تومان را سرمایه داران عزیز با قیمت 6000 هزار تومنی وارد بازار کردند و سیب را که کیلویی 800 از سردخانه ها پیش خرید کرده بودند را با قیمت 5000 تومانی روا نه بازار کردند و خبری از میوه هایی که دولت ذخیره کرده بود نیست .

باز هم گلی به گوشه جمال شهرداری تهران که میوه ارزان قیمت را در میادین میوه و تره بار عرضه می کند و تنها مشکل این توزیع صف های طولانی خرید است .

مرغ و گوشت هم به یکباره افزایش قیمت دادند افزایشی که با گفته های دولت ریا تزویر همخانی ندارد اما مردم عادت کرده اند دروغ های روحانی را بشنوند و تره هم برای حرف های او خورد      وهر چه روحانی می گوید را خلافش عمل کنند تا ....