بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام علیکم ؛

باعث تاسفه که ولادمیر پوتین برای سخنان امام خامنه ای ارزش ویژه ای قائل هستند اما رئیس جمهور ایران آقای حسن روحانی توجهی به بیانات معظم له ندارد و به کار خود ادامه می دهد .

امام خامنه ای هم زمان با افزایش تحریم ها از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا آنان را تهدید کردند که ایران هم می تواند آنهارا تحریم کند و تحریم ایران برای اروپا بدبخت (عین کلام امام خامنه ای ) بسیار پرهزینه خواهد بود .

زمانی که اتحادیه اروپا خرید گاز از روسیه را ممنوع اعلام کرد ، حسن روحانی در یک اقدام بچه گانه و به دور از تدبیر عقلانیت به اروپایی ها مژده داد که ایران می تواند به جای روسیه گاز به اروپا صادر کند .

روحانی با این حماقت باعث رنجش روسیه شد و از طرفی دیگر مورد تمسخر اروپایی ها واقع شد ، چراکه اروپا تا به حال هزینه فراوانی را به خاطر وابستگی به گاز روسیه متحمل شده است در حالی که مواضع روسیه در عرصه بین المللی اختلاف فراوانی با اتحادیه اروپا ندارد و ایران هیچ سنخیتی با اروپایی ها ندارد و مقامات کشورهای قاره سبز هرگز به ایران اجازه نخواهند داد که با صدور گاز در کشورهای اروپایی اعمال نفوذ کند .

امام خامنه ای به روحانی سفارش کردند که کلید حل مشکلات اقتصادی ربطی به تحریم ها ندارد و با اجرایی کردند طرح هوشمندانه امام خامنه ای یعنی اقتصاد مقاومتی تمام مشکلات اقتصادی بر طرف خواهد شد و امام خامنه ای تا به حال بیش از ده بار در این مورد سفارش کردند ولی روحانی در مقام مخالف سخنان امام خامنه ای درآمده و مشکلات اقتصادی و رفع تورم کمر شکن را در لغو تحریم ها می داند و هر بار که امام خامنه ای بر این اصل تاکید می کنند روحانی خیلی زود مقابله به  مثل کرده و بیانات ایشان را از پایه بی اساس می داند .

ولادمیر پوتین در قالب بخشنامه ای به مقامات دولتی دستور داده است که نیاز های خود را باید از داخل کشور خریداری کنند و اگر نیاز آنان در داخل روسیه تولید نمی شوند را با صرف هزینه طراحی و تولید ، قطعه مورد نظر را ساخته و نیاز کشور را به واردات مرتفع کند.

از سوی دیگر مجوز واردات خودرو های لوکس چند ملیون دلاری را به همراه اجناس لوکس دیگر را که باعث خروج روبل از روسیه را می شود باطل کرده است .

ولادمیر پوتین به وزارت کشور دستور می دهد که برای مقابله با اقدمات اتحادیه اروپا بلک لیستی از مقامات اروپایی را تهیه کرده و به خبرگذاری ها برای اطلاع رسانی ابلاغ کنند ، بر این اساس مقامات مورد تحریم حق ورود به خاک روسیه را نخواهند داشت و اموال و حساب های بانکی آنها به نفع دولت مصادره خواهد شد .

مقابله به مثل کشور روسیه باعث شد کشور آلمان و اتحادیه اروپا به تصمیم پوتین اعتراض کنند .

خیلی از تجار و سرمایه داران اروپایی و به خصوص آلمانی سرمایه گذاری کلانی در بخش فولاد روسیه کرده اند و با اعلام این تحریم همه سرمایه خود را در روسیه از دست می دهند همین اوضاع را تعداد زیادی از تجار و سرمایه داران روسی در اروپا دارند اما میزان سرمایه گذاری کشورهای اروپایی در روسیه چند ده برابر سرمایه گذاران روس است .

این حکایت نه تملق است و نه رویا بلکه واقیعت دارد ، اگر روسیه از تحریم های اروپا زیان پیش بینی شده را متحمل نشد به خاطر توجه پوتین به بیانات و سفارشات امام خامنه ای بود و با کمی دقت می توان فهمید که اقدامات پوتین برای مقابله با تحریم ها عین سفارشات امام خامنه ای است و باور بفرمائید که پوتین  خیلی بیشتر از روحانی قدر امام خامنه ای را می داند و از بازگویی این مسئله هیچ ابایی ندارد و در مقابل روحانی ....

جان کری ، کاندلیزا رایس ، هیلاری کیلنتون همگی به اعتراف کرده اند که نتوانستند با رهبری ایران مقابله کنند ، مثلا کاندلیزا رایس در مصاحبه با سی ان ان اعتراف کرده بود که برنامه های چند ساله آمریکا در مورد ایران و منطقه با یک سخنرانی 1 ساعته رهبر ایران بی اثر می شد .

ولادمیر پوتین در مورد امام خامنه ای گفته است که من مسیح را ندیدم ولی با تعابیری که در انجیل آمده است مسیح را در ایران ایران دیدم .

امام خامنه ای الگوی آزادگان منطقه و جهان هستند حزب الله لبنان ، انصار الله یمن ، سپاه بدر عراق ، سپاه صدر عراق در منطقه هستند .

با این همه خاک بر سر روحانی که چنین گوهر یگانه ای را رها کرده و در مقابلش گستاخی می کند و دست به دامان مشتی ماسون کثیف مثل یانکی ها می شود .

خاک بر سر روحانی که هر سفارشی از جانب امام خامنه ای را وارونه می کند و انجام می دهد .

خاک بر سر روحانی که قدر گوهر نمی داند .

خاک بر سر روحانی که منم منم منم می کند در مقابل ولی امر مسلمین و به محضر معظم له گستاخ و بی ادب است .

و خاک بر سر کسانی که دروغ های اورا باور کردند تا این بشود حال و روز مملکتمان.