حناب روحانی

به یاد به خوبی به یاد داریم که در شبکه جام جم به هم وطنان خارج از کشور وعده کردید که اعتبار و حرمت را به ایرانیان ساکن خارج از کشور و پاسپورت ایرانی باز گردانید ؟

جناب روحانی شما در یک برنامه زنده تلوزیونی به مردم گفتید که سیاست خارجی دولت قبل اشتباه بوده و باعث از بین رفتن اعتبار کشور و منزوی شدن کشور در جامعه بین الملل شده است .

اقای روحانی می شود شما هم غلط کنید بی جا کنید و سیاست خارجی دولت قبل را اجرایی کنید تا بیش از این عزت و آبروی ایرانیان بازیچه دست یک مشت رجاله نا فهم نشود .

جناب روحانی هموراه معترض بودید که دولت قبل رابطه با کشور های همسایه را رها کرده و رفته به سراغ کشورهای آمریکای لاتین .

جناب روحانی به یاد دارید که کارشناسان روابط بین الملل و مردم به شما بابت رویه ای که در قبال همسایگان در پیش گرفته بودید انتقاد کردندو معتقد بودند این ره به ترکستان است .

مگر همین مردم نبودند ، مگر اندک روزنامه های مستقل و سایت های فیلنر نشده به شما مشاوره ندادند و به شما در مورد از سر گیری رابطه با عربستان و ترکیه و کشورهای کوچک حوزه خلیج فارس تهشدار ندادند .

جناب روحانی ای مدبر اعظم ، ای امیر کبیر ثانی

مگرشما 30 و چند سال خصومت آل سعود را با ایران و ایرانی ها را ندیدی ، مگر جنابتان مواضع اتخاذ شده اردوغان را در رابطه با ایران و کارشکنی های فراوان او ندیدی .

پس چرا التماس برای برقراری رابطه

پس چرا باج دادن و خوار شدن .

جناب روحانی با عربستانی ها چه کردید و چه گفتید و چه خواستید و چه خواستند که مدت هاست ایرانیان را به تمسخر گرفتند و شما تنها نظاره گر هستید .

جناب روحانی اگر آن دیپلمات عربستانی را که در حالت مستی جوان ایرانی و هم وطن شمارو به زیر چرخ های ماشینش له کرد بدون محاکمه آزاد نمی کردید و ماجرا این تصادف را ماست مالی نمی کردید این حال و روز ما در مقابل عربستانی ها نبود .

جناب روحانی

زمانی که آل سعود در مورد حضور ایران در عراق و سوریه اعتراض می کرد و عده ای از مقامات لشگری کشورمان را تروریست خطاب کرد ، جواب آنها را می دادید آل سعود تا این حد گستاخی نمی کرد .

عربستانی ها نفت ایران را بی قیمت کردند و یک عالم کارشکنی در فرایند صادرات نفت ایران کردند و به چین که بزرگترین خریدار نفت ایران هست پیشنهاد فروش نفت با تخفیف 10 دلاری میداد ، شما به جای سکوت اعرتاض می کردید و به وظیفه خود در این باب عمل می کردید این بی شرف های ملخ خور ایگونه وقیح نمی شدند .

جناب روحانی ، رئیس جمهور محترم

عربستان به یمن حمله کرد و شما باز هم سکوت را پیشه کردید و سرکار خانم تبریک و تسلیت در وزارت خارجه به تبعیت از شما سکوت اختیار کرد به عرب ها می تاختید و به آنان هشدار می دادید این همه زن و  کودک یمنی به خاک خون کشیدن نمی شدند .

جناب روحانی

عربستانی ها با اینکه در مذاکرات نقشی نداشتند اظهار نظر می کردند و با دلار های بی شمار خود بر علیه ایران جریان سازی می کرد فریاد می زدید و آنها را رسوا خلق می کردید اآل سعود اینگونه بی محابا به شیعیان نمی تاخت .شما نمی توانستید برای بی حرمت کردن دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده یک بیانیه صادر می کردید یا حداقل به خانم تسلیت و تبریک در وزارت خارجه دستور می دادید که از طرف شما اعتراض کند و سفیر عربستان را احظار می کرد و مرانب اعتراض دولت و ملت ایران را به او متذکر می شدید و با بر خوردی در خور این تجاوز با آنان برخود می کردید .

چرا موضوع به این مهمی را قصد داشتید از مردم کشورتان مخفی کنید و زمانی که کار بالا گرفت در مورد این جنایت زبان به سخن گشودید و سعی دارید بازهم ماست مالی کنید .

جناب روحانی

شما در جریان دیپورت کردن دو فروند هواپیمای ایرانی هستید .

جناب روحانی رییس جمهور ایران

چگونه است که در مقابل ملت و هم وطنان خود همواره کوه خشم بوده اید و هر آنچه لایق دشمنان این ملت بزرگ بوده را به مردم نسبت می دادی آن هم به خاطر چند خط انتقاد از دولت و شخص رییس جمهور .

آیا مردم کشور شما لایق تهنت و تحقیر و فحاشی هستند و ظالمین بی گانه لایق ستایش شما از ایشان هستند .

جناب روحانی اکثر مردم ایران برای پایان دوره 4 ساله لحضه شماری می کنند ، پس خواهش می کنم  این دو سال را مثل یک ایرانی ، مثل یک مرد ایرانی که خفت و خواری نمی پذیرد رفتار می کردید . جناب روحانی ای کاش شما هرگز رییس جمهور نمی شدید تا این همه بدبختی به بار نمی آمد .

جناب روحانی ایرانی باش

جناب روحانی مرد باش یک مرد غیور ایرانی