جناب آقای اژهای ای کاش همه را با چوب عدالت رحیمی حد می زدید .

مدت هاست که در حسرت محاکمه سران فتنه (موسوی ، رهنورد ، کروبی ، خاتمی ) هستیم .

از هزار تریبون فریاد زدیم که عدالت عدالت اما قوه قضاییه با این جماعت خائن و وطن فروش و ضد ولایت طریق مماشات را در پیش گرفته علاقه ای به اجرای عدالت در مورد سران فتنه ندارد .

اما چرا قوه قضائیه نمی خواهد تکلیف کرور کرور خیانت این بی شرف های خائن را مشخص کند .

عدم رسیدگی به جرایم و خیانت های سران فتنه یک دلیل بیشتر ندارد ، چه کسی خواهان اجرای عدالت در مورد سران فتنه است ؟

چه کسانی فریاد می زنند که سران فتنه باید جزای خیانت خود را ببینند ؟

کلید انفعال قوه قضاییه در مورد محاکمه سران فتنه در همین مطلب است ، کسانی که خواهان اجرای عدالت هستند مردم ولایت مدار و متدینی هستند که از فتنه زخم ها خورده اند و به خاطر اشک های مولایشان است که از این جماعت بیزار هستند ، به خاطر آبروی رفته کشورشان است که بی تاب اجرای عدالت هستند به خاطر اهانت هایی که به عزای امام مظلومشان حضرت حسین ابن علی علیه السلام است که خواهان اجرای حدود اسلامی برای این حتاکان هستند .

جناب ریاست محترم حاج آقای لاریجانی و جناب دادستان زخم خورده از احمدی نژاد روده جماعت ولایت مدار این مملکت را وجب کرده اند و میدانند که ما کاری نمی کنیم که باعث هزینه شود و گزندی به نظام و کشور وارد شود ، چراکه این قشر از مردم همان کسانی هستند که همواره پشتیبان و مطیع ولایت بوده اند و هرگاه که نیاز باشد از تقدیم جان خود به خاطر ایران اسلامی و دفاع از حریم ولایت ابایی ندارند .

آقای اژه ای هم می داند که صدای ما وئ امثال ما آنقدر بالا نمی رود که باعث سو استفاده نامحرمان بشود .

ازسوی دیگر کسانی به قوه قضاییه فشار می آورند که نباید سران فتنه محاکمه شوند ، نباید سران فتنه از هتل حصر خارج شوند ، نباید صدای آنها به مردم برسد .

نجابت ولایت مداران در مورد مماشات با سران فتنه را دشمنان ولایت و رانت خوارهای کثیف با وقاحت خود جبران می کنند و عافیت طلبی جناب اژه ای و لاریجانی بر همه ثابت شده است .

زمانی که یک پله از سران فتنه پایین تر می آییم می رسیم به امثال مهدی هاشمی و فائزه هاشمی و محسن هاشمی و آقا زاده های دیگری که در حوادث فتنه نقش نوثری داشتند .

تا به حال به این موضوع فکر کردید که چرا مهدی هاشمی در زمان ریاست جمهوری روحانی به ایران بازگشت .

مهدی هاشمی زمانی که احمدی نژاد رئیس جمهور بود مطمئن بود که پدرش از پس احمدی نژاد بر نمیاد و احمدی نژاد را هم نمی توان با رانت و تهدید و حساب در سویس از سر راه برداشت و به همین خاطر بود که به محض پیروزی روحانی که عروسک  در دست GOD fhther به ایران بازگشت و همه ما به وضوح داریم می بینیم که قوه قضاییه جسارت و شجاعت لازم را برای رسیدگی به پرونده این آقا زاده ندارد و در این میان نباید نقش برادر لاریجانی را نادیده بگیریم ، مدت هاست که مردم متوجه شدند که رئیس مجلس شورای اسلامی نفوذ زیادی بر برادر رئیس قوه قضاییه خود دارد و از آن گذشته سالها ریاست او بر مجلس شورای اسلامی باعث شده که او با استفاده از قدرتش یک دیکتاتوری وحشتناک در مجلس به وجود آورد و هر صدای مخالفی را خیلی آرام ،‌ آرام کند و این گونه مجلس را از فشار بر روی قوه قضاییه از بین ببرد و یا به حد اقل برساند .

خیلی ها از جمله حقیر به انتصاب مجدد لاریجانی به ریاست قوه قضاییه از سوی رهبری گلایه مند بودیم اما بعد از تحقیق در این مورد متوجه شدم که تنها لاریجانی می توانست این اندک عدالت را زیر این فشار وحشتناک برقرار کند و هیچ فرد دیگری عهده دار این مسئولیت در این برهه از زمان نمی شد و یا به صلاح نبود که بشود .

انفعال قوه قضاییه و مماشات این نهاد فقط متوجه محاکمه سران فتنه و آقازاده ها نیست .

عدم ورود سازمان بازرسی کل کشور به ماجرای اختلاص 12000 هزار ملیارد تومانی

عدم ورود سازمان بازرسی به بحث اخراج مدیران ارزشی و ولایت مدار در همه وزارت خانه ها

عدم ورود سازمان بازرسی به ماجرای تعطیلی واحد های تولید بنزین در پالایشگاه های کشور و خروج ملیارد ها دلار ارز از کشور به خاطر منفعت طلبی یک گروه خاص در دولت یازدهم

عدم ورود سازمان بازرسی کل کشور به قرار داد کرسنت و برسی زوایای پنهان بزرگترین فساد نفتی از بعد از انقلاب تا به امروز .

و خیلی از موارد دیگر که سازمان بازرسی باید ورود پیدا می کرد و نکرد .

اما جناب آقای اژه ای

وزیر بی کفایت اطلاعات دولت نهم


رحیمی خطا کرده ، غلط کرده و باید محاکمه شود که شد و باید تاوان کار خود را بدهد که خواهد داد و ما از این شدت برخورد از شما تشکر می کنیم اما چرا این شدت را در مورد آقای مهدی هاشمی و یا دیگران به کار نمی گیرید .

احمدی نژاد رفته ، به خدا رفته ، به قران رفته

به جای اینکه همه توان خود را بر علیه احمدی نژاد به کار ببندی کمی هم عدالت ، کمی هم شجاعت ، کمی هم انسانیت .

شما مدعی العموم هستید یعنی باید باشید ونه مدعی الخصوص .

لطفا با همان چوبی که رحیمی را حد زدید هاشمی ها هم حد بزنید .