به ریش مردم کشورش می خنده به فقر و تنگ دستی و بدبختی مردم


آقای روحانی چقدر حرف تکراری خسته نشدی ؟

به خدا ما خسته شدیم ، تمام سخنرانی های روحانی مثل هم هستند و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند .

در عجبیم که اگر مذاکرات موفقیت آمیز بود چقدر روحانی از مذاکرات حرف میزد مذاکراتی که روحانی بر اون نظارت داره و همه توان دولتش رو خرج اون کرده از دید مردم و مجلس و رهبری به لعنت خدا هم نمی ازرد .

مذاکراتی که در اون هیچی به دست نیاوردیم و همه چیزمون هم از دست دادیم ، از عزت و شرف و وقار ملی تا غنی سازی هسته ای و برنامه فضایی کشور و وووو .

تمام خواسته های غرب در مورد غنی سازی انجام گرفته ، از تعلیق غنی سازی و تعطیل شدن سایت آب سنگین اراک و اکسید کردن منابع اورانیوم راهبردی کشور و هرچه آنها خواستند و دولت وطن فروش انجام داده و مردم و مجلس را در جریان قرار نداده .

این مذاکرات و امضا ننگ نامه ژنو چه دس آوردی برای کشور داشته که روحانی دست از اون نمی کشه .

مگر قرار نبود دلارههای بلوکه شده کشور آزاد بشه ، پس چرا یک سنت هم به ایران ندادند .

مگر قرار نبود تحریم ها لغو بشه ، پس چرا تحریم های جدید وضع کردند و هیچ تحریمی را هم لغو نکردن .

مگر قرار نبود که پرونده هسته ای کشور را از شورای امنیت سازمان ملل خارج کنند ، پس چرا خارج نکردند و شورای امنیت باز هم ایران را تحریم کرد و بیانیه بر علیه صنعت هسته ای و حقوق بشر صادر کردند .

خنده داره به خدا

یه رئیس جمهور بعد از 2 سال در اختیار داشتن دولت و امکانات کشور به هر سفری که میره به مردم اون شهر و استان میگه که برنانه توسعه این استان در هیات دولت تدوین شده و به زودی اجرایی خواهد شد و بعد چند تا دروغ به مردم که قراره این شهر تا سال آینده تبدیل بشه به نیویورک یا لندن .

چرا به مردم دروغ میگی ؟

توی این 2 سال دولتت چه کاری انجام داده ، کدوم سد ، کدوم کارخانه ، کدوم نیروگاه ، کدوم راه آهن ، کدوم اشتغال زایی ؛ کدوم طرح ملی ، کدوم طرح آب رسانی ، کدوم لایحه به نفع مردم ، کدوم کدوم کدوم

روحانی در مدت 2 سال رئیس جمهوریش 2 طرح رو افتتاح کرد .

اول طرح نظام جامع سلامت .

این طرح از صفر تا صدش در دولت گذشته انجام شد ؛ این طرح در دولت گذشته مشکلات قانونی اون رفع شد .

زیر ساخت های اجرایی کردن این طح آماده شد
وحتی به صورت آزمایشی در چند شهر عملیاتی شد و مشکلات پیش آمد کرده طرح رو حل کردند و دولت قبل نتونست افتتاحش کنه و این زحمت رو روحانی به دوش گرفت .

طرح دوم هم راه آهن شمال شرق ایران بود که این طرح هم به دست دولت قبل افتتاح شد و روحانی دوباره اون رو افتتاح کرد .

روحانی دست هاش خالیه

روحانی هیچ حرفی برای گفتن نداره

روحانی یه بچه پروی سیاسی که هیچ وقت ضعف ایرادش رو نمی بینه .

یک هفته قبل از ورود جناب آقای رئیس جمهور در بوشهر پدر مردم رو صلواتی کردن و خواب خوراک رو از اونها گرفتن و درو دیوار شهر رو با بنر های روحانی کاغذ دیورای کردند به شکلی که یه بیلبورد و یه تیر برق ، یه بلوار و در کل شهر تبدیل شده بود به کاتالوگ روحانی و دروغ هاش .

با این همه خرچ از کیسه مردم این حال و روزه استقبال از روحانی بود که مشت بچه مدرسه ای رو بیارن برای روحانی دست بزنند و هورا بکشند .